Učenički servis

od listopada 2004. do danas

« Listopad 2021 »

ANKETA - GRAĐANSKI ODGOJ
Autor: Jozo Radoš, 1. 9. 2021.

Poštovani,

roditelji, učenici, profesori,

tijekom nove školske godine 2021./2022. Grad Zagreb kao osnivač planira uvođenje izvannastavne aktivnosti Građanski odgoj i obrazovanje (GOO) u srednjim školama koje su zainteresirane, ovisno o kadrovskim i prostornim mogućnostima.

CILJ izvannastavne aktivnosti Građanski odgoj i obrazovanje (GOO) je doprinijeti usustavljivanju kompetencija koje su učenici razvili kroz druge predmete u međupredmetnom konceptu provođenja GOO-a te doprinijeti cjelovitijem razvoju kompetencija učenika za aktivno sudjelovanje i dobro upravljanje društvenim zajednicama u kojima žive, Gradom Zagrebom i državom.

Izvannastavna aktivnosti Građanski odgoj i obrazovanje (GOO) izvodila bi se u školi jednom tjedno u ukupnom trajanju od 35 sati godišnje. Izvannastavna aktivnost bila bi organizirana nakon redovne nastave, odnosno nakon 8. sata.

Program rada za učitelje/nastavnike provoditelje izvannastavne aktivnosti "Građanski odgoj i obrazovanje" za osnovne i srednje škole Grada Zagreba možete preuzeti na poveznici:

Za planiranu aktivnost Tehnička škola Zagreb obvezna je provesti anketu o zainteresiranosti učenika i roditelja za provedbu izvannastavne aktivnosti Građanski odgoj i obrazovanje (GOO), stoga Vas molimo da interes o provođenju iste iskažete razrednicima kako bi mogli skupiti podatke za cijelu Školu.

Ravnatelj:

Darko Jurković