URUČIVANJE SVJEDODŽBI MATURANTIMA
Autor: Vilim Jurković, 13. 7. 2013.

U kazalištu Vidra, 27. lipnja 2013. godine svečano su uručene svjedodžbe učenicima završnih razreda.

Nitko se ne smije kao ti, Ne budi me mati, Ja iden doma, Aj ća volin te, Anđele moj, Oči boje lavande... Ne, nije riječ o Oliveru Dragojeviću, ali tog četvrtka 27.6.2013. u kazalištu Vidra na dodjeli završnih svjedodžbi maturanata naše Tehničke škole Zagreb, sve je bilo u znaku morskih valova klape Kampanel koja je zapljuskivala, svojim poznatim pjesmama, sve prisutne. Osim najpoznatije klape u Hrvatskoj, bilo je tu i opijajućih zvukova violina sestara Dore i Klare Sipine, žestokih nota školskog benda Affectus i naš slavuj Tomislav Radmanić s pjesmom Quedate conmigo. Ipak se nismo samo veselili, nešto smo i radili. Nakon pročitanih lijepih riječi pohvala i podrške pročelnika Gradskog ureda za obrazovanje, kulturu i šport gospodina Ivice Lovrića, pristupilo se podjeli nagrada. Dodijeljena je nagrada učeniku generacije, Mirku Bartolu. I ostalim učenicima dodijeljene su posebne nagrade. Oni su: Mario Premužić, Marko Katava, Luka Jurković, Kristina Antolović, Andrijana Đaković, Antonio Sertić, Ivan Gavlik, Luka Bošnjak, Josip Čičak, Ivan Jurički, Ivan Coha, Josip Žlimen. Čestitamo!

Ravnatelj Ante Akmadža obratio se svim maturantima s prekrasnim porukama, a jedna od njih je bila: „Ne boj se, plovi dalje.“ Nadamo se da će s njegovim mislima svaki maturant pronaći put do svoje luke.

Barbara Šimović, prof.

Fotogalerija