OBAVIJEST O NASTAVKU OBRAZOVANJA UČENIKA
Autor: Vilim Jurković, 16. 10. 2012.

koji su završili obrazovanje niže stručne spreme ili srednje stručne spreme u trajanju 3 godine. Objavljeni su i termini konzultacija razlikovnih predmeta

TEHNIČKA ŠKOLA ZAGREB

15. listopad 2012.

OBAVIJEST O NASTAVKU ŠKOLOVANJA UČENIKA KOJI SU ZAVRŠILI TROGODIŠNJE OBRAZOVANJE

Temeljem članka 98. Statuta, a u vezi s člankom 24. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, Nastavničko vijeće Tehničke škole u Zagrebu na sjednici održanoj 11. listopada 2012. odlučilo je o zamolbama učenika koje su podnijeli za nastavak školovanja ( za 4. razred ) sa statusom redovnog učenika.

Prema odluci Nastavničkog vijeća odobrava se nastavak školovanja, odnosno upis slijedećim učenicima:

I. Za zanimanje tehničar za željeznički promet

1. Ivanu Martinović
  2. Martini šarčević
  3. Marku Jugović
  4. Martinu Mikulčić
  5. Josipi Grmić i
  6. Kristini Biškup

II. Za zanimanje Tehničar vuče strojovođa

1.      Marku Zirdum – uz uvjet prethodnog utvrđivanja zdravstvene sposobnosti

III. Upis polaznika

Učenici kojima je temeljem odluke Nastavničkog vijeća odobren nastavak obrazovanja dužni su se u najkraćem roku upisati u školu, popunjavanjem obrasca upisnice ( dobije se u školi  ). Upisi se vrše u prostoriji 14. Tehničke škole u Zagrebu, Palmotićeva 84.

IV. Razlikovni ispiti

Učenici su dužni do kraja školske godine 2012./2013.  ( 31.08.2013. ) položiti razlikovne ispite u tri ispitna roka kako slijedi:

1. ispitni rok – siječanj 2013.

2. ispitni rok – srpanj 2013.

3. ispitni rok – kolovoz 2013.

• Popis razlikovnih ispita za svakog pojedinog učenika nalazi se u privitku rješenja.
  • Detaljan raspored ispita po rokovima biti će naknadno objavljen na oglasnoj ploči škole i putem weba.
  • Učenicima se omogućuju konzultacije za navedene razlikovne ispite s predmetnim nastavnicima prema rasporedu na oglasnoj ploči.
  • Da bi pristupili ispitu na ispitnom roku, učenici moraju isti prijaviti, putem prijavnice koja se dobije na porti škole, najkasnije 15 dana prije početka ispitnog roka.

V. Upis u 4. razred

Pravo na upis u 4. razred s redovnim pohađanjem nastave steći će samo oni učenici koji do utvrđenog roka ( 31.08.2013. ) polože sve razlikovne ispite.

Raspored konzultacija razlikovnih predmeta

Tehnička škola Zagreb ovim putem obavještava učenike koji žele nastaviti svoje obrazovanje u školskoj godini 2012./2013., a stekli su nižu stručnu spremu ili srednju stručnu spremu u trajanju tri (3) godine obrazovanja, da moraju podnijeti pisani zahtjev za nastavak obrazovanja.

• Pisani zahtjev podnosi se tajništvu Škole ( soba 14) do 01. listopada 2012. godine.
  • Pisanom zahtjevu obvezno se prilažu sve razredne svjedodžbe i završna svjedodžba.
  • Zahtjevi se mogu podnijeti za nastavak obrazovanja ( 4. razred ) u slijedećim programima.

I. Obrazovni sektor: PROMET I LOGISTIKA

1. Tehničar za željeznički promet

2. Tehničar vuče  strojovođa

3. Tehničar za logistiku i špediciju